Zimní sraz Uduorp Itorp 2018

Každoroční zimní sraz UduorpItorp na základně v Dolním Radíkově Mrkněte na termín.

Pokud s námi chcete jet, tak nám nezapomeňte poslat přihlášku. Ti co s námi byly v létě na letním táboře, dostanou pozvánku s propozicemi a přihláškou klasickou poštou v nejbližších dnech. Klidně vezměte i své kamarády, kteří na táboře nebyli.

Termín konání:

od 30. 11. 2018 do 2. 12. 2018 

30.11. 2018 odjezd v 16:30 od DDM Jindřichův Hradec

2.12. 2018 příjezd v 11:30 k DDM Jindřichův Hradec

Cíl akce:

Sejít se s kamarády z LT Střelnice, odpočinout si od školy, rodičů a Facebooku. Trochu se projít na čerstvém povětří a nabrat síly na další půlrok než pojedeme na LT Střelnice 2019.

Program:

V pátek  se ubytujeme na turistické základně DDM v Dolním Radíkově (základna je vybavená špičkovou kuchyní, pokoji s postelemi, sociálním zařízením, velkou jídelnou a v celé budově je zatopeno. K dispozici máme i sušárnu na mokré oblečení.) Po vybalení si dáme malou večeři a koukneme na táborové video, nějaké fotografie z LT Střelnice, které nejsou na internetu, popovídáme, zahrajeme na kytaru a půjdeme spát.

V sobotu, pokud nám to počasí alespoň trochu dovolí, tak tentokrát vyrazíme na rozhlednu Sv. Jakuba. Dále na Ďáblovu prdel, Vlčí jámy, Stříbrňak a zpět na základnu. Po cestě si opečeme buřty. Jedná se o příjemnou procházku Českou Kanadou. Po cestě zahrajeme nějaké soutěže, zablbneme. Celkem bychom měli ujít cca 8km. Opravdu nepodceňte dobrou obuv a oblečení. Během večera si zahrajeme klasické hry, podíváme se na táborové video a domluvíme se na programu pro LT Střelnice 2019. 

V neděli  po sobě uklidíme a pojede se domů.

Co si vzít sebou?

Všichni si vezmou spacáky, přezůvky do budovy (pantofle, bačkory atd.), hygienické potřeby, ručník, teplé oblečení (např. košile, šusťákové kalhoty, svetr, bunda, 2xponožky), pláštěnku, dobrou obuv !!! (každý rok pravidelně ve vyšších polohách již leží sníh), batůžek na svačinu, šátek nebo čepici, rukavice. 

Pokud by napadlo hodně sněhu (i to se již stalo), tak si vezměte saňe, boby, igeliťáky a sněžný psy :)) To, ale dáme včas vědět, zda bude sněhu dostatek.

Pokud budete mít zájem se zúčastnit srazu, tak nejpozději do 15. 11. 2018 prosím proveďte následující:

  1. Zaplaťte částku 440 Kč na účet: 214535502/0300 ČSOB. Do zprávy pro příjemce uveďte UI a jméno (-a) táborníka.
  2. Zašlete přihlášku na adresu: Milan Novák, Průběžná 3, 370 04 České Budějovice, nebo ji osobně doneste na DDM J. Hradec, popřípadě ofocenou zašlete na e-mail – novak@voxcafe.cz.   

Nedoporučujeme brát s sebou mobilní telefony. Telefon se může ztratit a za jeho ztrátu či poškození nemůžeme ručit!

Takže se budeme těšit 
tým Uduorp ITorp

Přihlášku i propozice pro zimní sraz v Dolním Radíkově si můžete i stáhnout a vytisknout. Přihláška zimní sraz