Zimní sraz 2019

Tak a už je tady opět podzim a s ním i plánovaný zimní sraz 2019. Pojeďte s námi.

Pokud s námi chcete jet, tak nám nezapomeňte poslat přihlášku. Ti co s námi byly v létě na letním táboře, dostanou pozvánku s propozicemi a přihláškou klasickou poštou v nejbližších dnech. Klidně vezměte i své kamarády, kteří na táboře nebyli.

Termín konání:

od 29. 11. 2019 do 1. 12. 2019 

29.11. 2019 odjezd v 16:30 od DDM Jindřichův Hradec

1.12. 2019 příjezd v 11:30 k DDM Jindřichův Hradec

Cíl akce:

Sejít se s kamarády z LT Střelnice, odpočinout si od školy, rodičů a Facebooku. Trochu se projít na čerstvém povětří a nabrat síly na další půlrok než pojedeme na LT Střelnice 2020.

Program:

V pátek  se ubytujeme na turistické základně DDM v Dolním Radíkově (základna je vybavená špičkovou kuchyní, pokoji s postelemi, sociálním zařízením, velkou jídelnou a v celé budově je zatopeno. K dispozici máme i sušárnu na mokré oblečení.) Po vybalení si dáme malou večeři a koukneme na táborové video, nějaké fotografie z LT Střelnice, které nejsou na internetu, popovídáme, zahrajeme na kytaru a půjdeme spát.

V sobotu, pokud nám to počasí alespoň trochu dovolí, tak opět vyrazíme na rozhlednu Sv. Jakuba. Dále na Ďáblovu prdel, Vlčí jámy, Stříbrňak a zpět na základnu. K obědu si opečeme buřty. Jedná se o příjemnou procházku Českou Kanadou. Po cestě zahrajeme nějaké soutěže, zablbneme. Celkem bychom měli ujít cca 8km. Opravdu nepodceňte dobrou obuv a oblečení. Během večera si uděláme předvánoční náladu pomocí výtvarných dílen, které v loňském roku měli úspěch a přidáme nějaké nové činnosti. Pak ještě zahrajeme klasické hry, domluvíme se na programu pro LT Střelnice 2020. 

V neděli  po sobě uklidíme a pojede se domů.

Co si vzít sebou?

Všichni si vezmou spacáky, přezůvky do budovy (pantofle, bačkory atd.), hygienické potřeby, ručník, teplé oblečení (např. košile, šusťákové kalhoty, svetr, bunda, 2xponožky), pláštěnku, dobrou obuv !!! (každý rok pravidelně ve vyšších polohách již leží sníh), batůžek na svačinu, šátek nebo čepici, rukavice. 

Pokud by napadlo hodně sněhu (i to se již stalo), tak si vezměte saňe, boby, igeliťáky a sněžný psy :)) To, ale dáme včas vědět, zda bude sněhu dostatek.

Pokud budete mít zájem se zúčastnit srazu, tak nejpozději do 15. 11. 2019 prosím proveďte následující:

  1. Zaplaťte částku 500 Kč na účet: 214535502/0300 ČSOB. Do zprávy pro příjemce uveďte UI a jméno (-a) táborníka.
  2. Zašlete přihlášku na adresu: Milan Novák, Průběžná 3, 370 04 České Budějovice, nebo ji ofocenou zašlete na e-mail – novak@voxcafe.cz.   

Nedoporučujeme brát s sebou mobilní telefony. Telefon se může ztratit a za jeho ztrátu či poškození nemůžeme ručit!

Takže se budeme těšit 
tým Uduorp ITorp

Přihlášku i propozice pro zimní sraz v Dolním Radíkově si můžete i stáhnout a vytisknout. Přihláška zimní sraz