Zimní sraz 2022

Znovuobnovený zimní sraz LT Střelnice na základně v Dolním Radíkově 2022.

Cíl akce:

Sejít se s kamarády z LT Střelnice, odpočinout si od školy, rodičů a Facebooku. Trochu se projít na čerstvém povětří a nabrat síly na další půlrok než pojedeme na LT Střelnice 2023.

Program:

V pátek  se ubytujeme na turistické základně DDM v Dolním Radíkově (základna je vybavená špičkovou kuchyní, pokoji s postelemi, sociálním zařízením, velkou jídelnou a v celé budově je zatopeno. K dispozici máme i sušárnu na mokré oblečení.) Po vybalení si dáme malou večeři a koukneme na táborové video, nějaké fotografie z LT Střelnice, které nejsou na internetu, popovídáme, zahrajeme na kytaru a půjdeme spát.

V sobotu, pokud nám to počasí alespoň trochu dovolí, tak opět vyrazíme na celodenní výlet na hrad Landštejn. K obědu si opečeme buřty. Jedná se o příjemnou procházku Českou Kanadou. Celkem bychom měli ujít cca 16km. Opravdu nepodceňte dobrou obuv a oblečení. Během večera si uděláme předvánoční náladu pomocí výtvarných dílen. Pak ještě zahrajeme klasické hry, domluvíme se na programu pro LT Střelnice 2023. 

V neděli po sobě uklidíme a pojede se domů.

Co si vzít sebou?

Všichni si vezmou spacáky, přezůvky do budovy (pantofle, bačkory atd.), hygienické potřeby, ručník, teplé oblečení (např. košile, šusťákové kalhoty, svetr, bunda, 2xponožky), pláštěnku, dobrou obuv !!! (každý rok pravidelně ve vyšších polohách již leží sníh), batůžek na svačinu, šátek nebo čepici, rukavice. 

Pokud by napadlo hodně sněhu (i to se již stalo), tak si vezměte sáně, boby, igeliťáky a sněžný psy :)) To, ale dáme včas vědět, zda bude sněhu dostatek.

Důležité: Táborníci se musí na i ze základny v Dolním Radíkově dopravit po vlastní ose.

Termín nástupu:

Pátek 25. 11. 2022 mezi 17.00 – 17:30 hodinou na turistické základně v Dolním Radíkově

Termín ukončení:

Neděle 27. 11. 2022 mezi 11:30 -  11.30 hodin z turistické základny v Dolním Radíkově

Cena – 500 Kč (v ceně je strava a ubytování, program)

Přihláška

Přihláška je v registračním systému DDM J. Hradec. Přihláška