Co by jste si měli vzít sebou

Seznam vybavení pro pobyt na letním táboře LT Střelnice je automaticky zasílán všem, kteří se rozhodnou, že pojedou s námi. Přeci jenom již zde pro představu uvádíme doporučené vybavení, které by měl mít každý táborník.

Důležitým vybavením je:

Ešus, lžíce, plechový hrnek, bílé tričko, funkční kapesní svítilna a doporučujeme pokud možno vlastní spací pytel!

Další potřebné věci:

Tepláková souprava pro běžné nošení a sportování, krátké kalhoty, 2 páry tlustých ponožek, bunda, minimálně 5 triček, spodní prádlo a ponožky na každý den, plavky, oblečení na spaní ve stanu (tepláková souprava), bílé triko, holínky!!!, pláštěnka!!!, 2x tenisky, kapesníky, šicí potřeby, spínací špendlíky, toaletní potřeby (zubní kartáček, zubní pasta, toaletní papír, hřeben a ostatní hygienické potřeby), 2 ručníky, dopisní papír a obálky, propistužka, zápisník, kapesné na drobné nákupy, funkční kapesní nůž, opalovací krém, čepice nebo klobouk proti sluníčku!!!, kniha, hudební nástroj, léky, které děti užívají, láhev na kolo, nůžky, batůžek na výlety (batoh na obě ramena, aby bylo možno jezdit na kole!!!).

Určitě si letos vezmi kovbojské oblečení (klobouk, vestu, košili, kolt nebo pušku, dostatek nábojů, laso, koně apod.)

Dále budete potřebovat jízdní kolo a cyklistickou přilbu , které si přivedete s sebou k autobusu v den odjezdu. Kola jsou převáženy na místo LT Střelnice hromadně. KOLO si každý označí jmenovkou.

Stáhněte si PDF soubor se všemi informacemi pohromadě.

Propozice

Nevíte si rady jaké vybavení je nejvhodnější? Nahlédněte do článku: Letní tábor - víte jaké vybavení je vhodné? Ještě než budete balit, nezapomeňte včas odeslat přihlášku na kontaktní adresu DDM Jindřichův Hradec. Závazná přihláška