Doba rytířská

Doby rytířů a turnajů.

7.7.2017 Pátek

Ke snídani jsou plněné rohlíky a bílá káva a hned po ní přišel rytíř Ignác z Kotlíkova , poslední z rodu Kotlíků – bojoval v četných bitvách a protože vždycky utekl včas, přežil. Vyhlásil vekolepý turnaj na našich ořích. A tak všichni vyladili kola a soutěžilo se – rytířské klání s dřevci – pořadí Ráďa Winkler, Vojta Šimon, Ondra Winkler, Jízda na pomalost_     Jízda na rychlost    Překážková dráha –

Po kolech je oběd – svíčkvá a pak jedou Křováci na kole na svém kole na Tokániště na stěnu. Přelezi všichni, I Petr Ližan. Vybíjená dopadla tak, že A co jako vyhráli nad Láloušky.V přehazované v maých tábornících vyhráli Láloušci a ve velkých zviítězili A co jako.

Fotografujeme se  v Dračici a máme nová modře batikovaná trička.Potom se loučí Petr Tyši – přijela pro něj jeho žena , která mi do telefonu nechtěla věřit, že tabor je plný bláznů a jen já jsem psychiatr. I maličký Tyši se objevil a tvářil se, že by jel už na tabor. Dobří kamarádi/kamarádky Tyšimu natřeii vlasy zlatu barvou, což ho nepotěšilo, ale nesl to statečně.

Potom jdeme hrát Age of empires – zvítězili A co jako s 8 úrovněmi před Láloušky s 6 a Křováky na kole s 5 úrovněmi. Po hře je večeře a    po ní ve stanu rytíř z rodu  Kotlíků z Kotlíkova vyhlásil výsledky. Dnes jdeme brzy spat a Kuba K. hraje na kytaru a zpívá.