Střelba z praku

Ráno je bez deště, jen občas mraky. V táboře opět řádí upír – včera dostal Frantu, dnes jsem se stal druhou obětí já.

12.7.  Neděle

Rozcvička je opět na tábořišti, protože je mokro. Kačka K. si ráno při vstávání zablokovala krční páteř, takže ji má zafixovanou provizorním límcem a vypadá trochu jako porouchaný robůtek. Milan s Terkou a Madlou rozváží úkoly pro pochod (aby nezabloudily ).

Každý oddíl postavil funkční obří prak s gumicukovou gumou. Večer jsou potom střelby s vodními bombami. Na přesnost je pořadí  2 – 1 – 3 ,  na dálku 1 – 2 – 3 .

Odpoledne je potom pochod podle GPS a buzoly ,hledáme 10 úkolů, které nám po splnění dávají 10 čísel, s jejichž pomocí může Han Solo zneškodnit tři bomby, které jsou ukryty v táboře. Všechny oddíly stihly vše splnit, vrátit se a vyluštit v časovém limitu, takže žádná z nich nevybuchla.

Po večeři a střelbách praky ještě jedna nerf bitva, protože je docela chladno a musíme se zahřát. Pája Kohutová hraje v pantoflích, čeho6 jsme si všimli až v okamžiku, kdy jí ujely nohy a se strašnou ránou sebou praštila o zem. Naštěstí to skončilo jen odřeninami, pohmožděninami, otřesem a nocí na ošetřovně, která je ale tak přeplněná komáry, že je Ema musí alespoň trochu odlovit.  Za tmy ještě hrajeme Prachárnu, už podruhé, protože je třeba dát  šanci i těm táborníkům,kteří dorazili až v pondělí (Nina a Míša byli na závodech a slavně vyhráli).  Tentokrát se do prachárny dostala jen rodina Kubalova – Míša i Pája K. Hlídky jsme postavili, začínají Jirka a Ondra Perglovi, ale oheň jim hoří velice špatně – je mokro.