Rychlý rozjezd - den druhý

K ránu nás zaskočila nepřízeň počasí, lehký deštík doprovázený šedivou zamračenou oblohou. V táboře byl klid, až do chvíle než Nowis zašeptal písničku ...

30. června 2008

My jsem potichu, my neřvem, my neřvem. Vstávání, rozcvička, snídaně (rohlík s džemem, kakao). Po snídani se všichni vrhli na zkrášlování tábora (brány, nástěnka, rozcestník, cedule, basketbalový koš,....).

Počasí si s námi pohrávalo celý den a tak jsem střídavě byli schovaní v jídelně a nebo v tábořišti. Před obědem si děti namalovaly trička a daly je zaschnout do velkého stanu.

Opustil nás Honzík, pro kterého si přijel Ondra Nemeth se slečnou. K obědu nám K+M podávali (polévka krupicová s vejcem, mletý sýrový karbanátek s bramborovou kaší a rajčatový salát).

Po obědě se počasí vylepšilo a tak byl na programu terčový závod po okolí s 18 otázkami k tématu samurajové a japonsko. Svačina jahodový jogurt s rohlíkem.

Pozdní odpoledne bylo věnováno stavbě japonských modliteben a sedělo se kolem ohniště klábosilo a zpívalo za doprovodu tria (Plípoš, Nowis a Fabián).

Před večeří se zahrála schovávaná. Nejlepší skrýš vymyslela Aneta Harudová, která se schovala hned vedle pikajícího Lálínka, pod zelený koberec a on si ji opravdu nevšiml.

Večeře byla v sedm, špagety s kuřecím masem a pikantní omáčkou. Po večeři se šlo za potok do lesa hrát strhávanou. Na ošetřovně skončila Petruška, která si napíchla hýždi na klacek. Trochu slziček a vše dobře dopadlo.

Navečer se zasedlo v jídelně a hrála se hra elektrika. Večerka a dobrou noc.