Zimní sraz 2023

Tradiční zimní sraz LT Střelnice - UduorpItorp

Cíl akce:

Sejít se s kamarády z LT Střelnice, odpočinout si od školy, rodičů a Facebooku. Trochu se projít na čerstvém povětří a nabrat síly na další půlrok než pojedeme na LT Střelnice 2024.

Program:

V pátek  se ubytujeme na turistické základně DDM v Dolním Radíkově (základna je vybavená špičkovou kuchyní, pokoji s postelemi, sociálním zařízením, velkou jídelnou a v celé budově je zatopeno. K dispozici máme i sušárnu na mokré oblečení.) Po vybalení si dáme malou večeři a koukneme na táborové video, nějaké fotografie z LT Střelnice, které nejsou na internetu, popovídáme, zahrajeme na kytaru a půjdeme spát.

V sobotu, pokud nám to počasí alespoň trochu dovolí, tak opět vyrazíme na celodenní výlet po okolí - Měděná hora, Rozhledna, Ďáblova prdel, Vlčí jámy, Plenky, Stříbrňák. K obědu si opečeme buřty. Jedná se o příjemnou procházku Českou Kanadou. Celkem bychom měli ujít cca 10km. Opravdu nepodceňte dobrou obuv a oblečení. Během večera si uděláme předvánoční náladu pomocí výtvarných dílen. Pak ještě zahrajeme klasické hry, domluvíme se na programu pro LT Střelnice 2024. 

V neděli po sobě uklidíme a pojede se domů.

Co si vzít sebou?

Všichni si vezmou spacáky, přezůvky do budovy (pantofle, bačkory atd.), hygienické potřeby, ručník, teplé oblečení (např. košile, šusťákové kalhoty, svetr, bunda, 2xponožky), pláštěnku, dobrou obuv !!! (každý rok pravidelně ve vyšších polohách již leží sníh), batůžek na svačinu, šátek nebo čepici, rukavice. 

Důležité: Táborníci se musí na i ze základny v Dolním Radíkově dopravit po vlastní ose.

Termín nástupu:

Pátek 24. 11. 2023 mezi 17.00 – 17:30 hodinou na turistické základně v Dolním Radíkově

Termín ukončení:

Neděle 26. 11. 2023 mezi 11:30 -  11.30 hodin z turistické základny v Dolním Radíkově

Cena – 500 Kč (v ceně je strava a ubytování, program)

Přihláška

Přihláška je v registračním systému DDM J. Hradec. Přihláška