Co byste si měli vzít s sebou

Seznam vybavení pro pobyt na letním táboře LT Střelnice je automaticky zasílán všem, kteří se rozhodnou, že pojedou s námi. Přeci jenom již zde pro představu uvádíme doporučené vybavení, které by měl mít každý táborník.

K tomu, abyste zvládli táborový život, musíte s sebou mít: ešus, lžíci, plechový hrnek, černé bavlněné triko, funkční kapesní svítilnu a doporučujeme pokud možno vlastní spací pytel!

Další potřebné věci:

Tepláková souprava pro běžné nošení a sportování, krátké kalhoty, 2 páry tlustých ponožek, bunda, minimálně 5 triček, spodní prádlo a ponožky na každý den, plavky, oblečení na spaní ve stanu (tepláková souprava), holínky!!!, pláštěnka!!!, 2x tenisky, kapesníky, šicí potřeby, spínací špendlíky, toaletní potřeby (zubní kartáček, zubní pasta, toaletní papír, hřeben a ostatní hygienické potřeby), 2 ručníky, dopisní papír a obálky, propistužka, zápisník, kapesné na drobné nákupy, funkční kapesní nůž, opalovací krém, čepice nebo klobouk proti sluníčku!!!, kniha, hudební nástroj, léky, které děti užívají, láhev na kolo, nůžky, batůžek na výlety (batoh na obě ramena, aby bylo možno jezdit na kole!!!). 

Dále budete potřebovat ocelového oře (jízdní kolo a cyklistickou přilbu), kterého si přivedete s sebou k autobusu v den odjezdu. Kola budou převážena na základnu hromadně. KOLO si každý označte jmenovkou.

Stáhněte si PDF soubor se všemi informacemi pohromadě.

Propozice

Nevíte si rady jaké vybavení je nejvhodnější? Nahlédněte do článku: Letní tábor - víte jaké vybavení je vhodné? Ještě než budete balit, nezapomeňte včas odeslat přihlášku na kontaktní adresu DDM Jindřichův Hradec. Závazná přihláška