Age ofEmpires

V noci ještě pršelo, ale pak se vyjasnilo a vyšel krásný měsíc. Ráno je docela chladné někteří táborníci lehce pokašlávají.

5. den -   9.7. Čtvrtek

V noci ještě pršelo, ale pak se vyjasnilo a vyšel krásný měsíc. Ráno je docela chladné někteří táborníci lehce pokašlávají. V Dračici je znatelně více vody. K snídani jsou obložené chleby a po ní jede 2. oddíl lézt na Tokániště a v táboře pokračuje soutěž ve vybíjené – zvítězil 3.odd nad 1. a v přehazované - zvítězil 1.oddíl nad 3. Pak ještě zkoušíme hrát naši verzi baseballu, ale Šeřík zpozoroval pomalý míč, který k němu poskakoval po zemi a praštil jej pálkou, bohužel až v okamžiku, kdy mu přistál na 2.prstu levé nohy. Výsledek: míč přestal poskakovat, zatímco Šeřík poskakovat začal. Prst mu zůstal zachován v poněkud rozšířené podobě. K obědu byl smažený sýr, což všichni rádi. Pak hrajeme novou hru Age of Empires, která se velice dobře ujala, i když ji hrajeme za stálého drobného deště. Zvítězil 3.oddíl a další dva skončily shodně na druhém místě. Přijeli dva členové Střelnice, kteří se letos nemohli zúčastnit – Míša Cihlová a Staník Haruda. Po svačině přestal déšť a hrajeme písmena, ale hra se nehodnotila. Přijeli Lálovi rodiče a s nimi jako obvykle připutovalo mnoho dobrého pro tábor.

Po večeři se jde fotit celotáborová fotka ve vlastnoručně vyrobených tričkách. Povedla se, jen Bartovi se triko kamsi ztratilo L. Potom se do tábora ještě dostavili trpaslíci a pohádkové bytosti a za jejich podpis je třeba vždy splnit nějaký úkol, ale hru jsme museli přerušit kvůli dešti. Stejně je už dávno tma a tak jdeme spát.

Rozdělení do oddílů:

1. oddíl Název: FRJITÉ

  1. Šeřík 2. Mates 3. Bertík 4. Terka Kaucká 5. Péťa Ližan 6. Maki Řimnáčová 7. Lukáš Štěch         8. Matěj Řáda 9. Tomáš Ondřej 10. Anežka Šimonová 11. Barča Nováková 12. Anička Malá           13. Kačka Kümmelová 

2.oddíl  Název: DUO, DUAS

  1. Lukáš Hřebíček 2.Vojta Veselý 3. Bart alias Bartoloměj Kubát 4. David Jakeš 5.Alča Jechová
  2. Anetka Veselá           7. Jarda Kocar 8. Ondra Winkler     9. Lukáš Hrůza   10. Lili Hřebíčková     11. Ráďa Winkler   12. Vítek Svoboda 13. Štěpánek Slezák

3.oddíl Název: HEJ

  1. Jenda Dvořák   2. Vojta Šimon 3. Edka Dražanová 4. Kuba   Kümmel   5. Kája Tomšová  
  2. Aneta Petrů     7. Barča Kaucká   8. David Mihulka   9. Dominik Nevrkla alias Greggy
  3. Vašek Dvořák 11. Pája Novák 12. Ondra Foršt alias Ken 13. Honzík Kelbl