Stavíme tábor

Ráno je krásné, malujeme a umisťujeme varovné nápisy kolem tábora, abychom jej ochránili před cizinci, stavíme brány na přístupech k táboru.

6.7. Pondělí

 Koupeme se v Dračici. Po obědě, ke kterému je maso se špenátem, jdeme do lesa na druhou stranu řeky hrát tanky - Pořadí 3 -2 -1.

Podle pravidel hry si při každé oddílové hře vítězové vylosují 3 součástky, druzí 2 a třetí jen jednu součástku. Potom vypukly tvrdé boje mezi oddíly pomocí zbraní Nerf. Oddíl 2 vyhrál nad 1, oddíl 1 vyhrál nad 3, oddíl 3 vyhrál nad 2, takže nerozhodně a musí se dohrát příště.

Další soutěží je terčák , který vyhrál Štěpa před Pajou Kubalem. Následují galaktické souboje –Souboje s nerfkami vyhrál Marek Skala před Tadeášem a Vítkem, Vytlačovanou Jirka Pergl před Kryštofem a Pájou Kubalem,  Plácanou vyhrál Jirka  před Anežkou a Danem

Začali jsme plnit disciplíny pro Galaktický pas, který by měl ukázat, kdo se může stát velmistrem Jeddiů.

Začínáme stavět noční hlídky v pořadí podle stanů (Kačka-Ema, Vítek-Dan, Bára-Agi). V noci bylo docela zima, ale nikdo si nestěžuje, všichni už mají kvalitní spacáky. Byly krásně vidět hvězdy. Oheň hoří dost špatně, protože všechno dřevo je dost mokré.