Bylo nebylo

Přátelé, kamarádi. Zatímco loni jsme s Haničkou,( blahé paměti,kde je tý hezký holky konec,do Turecka ji prej prodali) psali deník tak, aby z něj vypadlo vše osobní a navzájem si "donášeli" různé události, letos jsem psal o tom co jsem zažil já (samozřejmě s nezbytnou pomocí computeru SEIKO-typ LUCY UI2009,za kterou týmu konstruktérů tímto děkuji).

Felčarův deník z tábora

Tímto úvodem chci upozornit, že se nemusí vše shodovat s vaším vnímáním tábora. Proto bych vás velmi prosil o doplnění tohoto volného myšlenkového toku o další příhody a události - skleróza sice není nakažlivá , ale postupné "zblbění" vás čeká všechny (mne ne, já už to mám, zaplať Bůh za sebou), tak koukejte psát, dokud si něco pamatujete!

Od pazourku ku pazourku

Bylo  - nebylo. Spíše bylo, než nebylo, že jsme se zase po roce sešli, abychom zakusili všechny následky, kterými nás pobyt na letním táboře Střelnice může postihnout - a to včetně těch trvalých.

Fáze předpříjezdová:

Někteří nedočkavci přijížděli již dlouho před táborem. Lála Landkammer se sbalil a hlásil pohotovost k odjezdu již týden před termínem,takže byl první ale nakonec byl odjezd zakládající pravěké tlupy stanoven na pátek 3.7.  v sestavě Lucka, Milan, Lála, Aneta, Jana, Jitka, Franta, Tyši, Honza a Miloš v sobotu a já jako vždy chyběl, neb jsem coural po světě.

Po příjezdu se ukázalo, že byl dovezen zcela nevyhovující exemplář táborového vedoucího, který nejen, že nevedl, ale naopak musel být sám voděn - a to na toaletu, kde konal a konal a konal... Naštěstí nedokonal a byl nám zachován.

Jinak se hrál volejbal, uklízelo se (trochu) a bylo koupání  (hodně), jak v proudu dravé rozvodněné řeky Dračice, tak i na pískárně u Halámek, kde nám ale postavili bagr na všechna koupatelná místa tak, že jsou pro děti nepoužitelná. Lála po loňských růžových tepláčcích pózoval v nových plavkách - Boratkách.  Probraly se naše soukromé pravěké drby u ohně a byla předstartovní pohoda.