Zimní sraz Uduorp Itorp 2017

Je již naší několikaletou tradicí, pořádat zimní sraz táborníků z letního tábora Střelnice. A letos tomu není jinak. Takže pojeďte s námi do přírody a načerpat sílu do dalšího letního tábora.

Pokud s námi chcete jet, tak nám nezapomeňte poslat přihlášku. Ti co s námi byly v létě na letním táboře, dostanou pozvánku s propozicemi a přihláškou klasickou poštou v nejbližších dnech. Klidně vezměte i své kamarády, kteří na táboře nebyli.

Termín konání:

od 1. 12. 2017 do 3. 12. 2017 

1. 12. 2017 odjezd v 16:30 od DDM Jindřichův Hradec

3. 12. 2017 příjezd v 11:30 k DDM Jindřichův Hradec

Cíl akce:

Sejít se s kamarády z LT Střelnice, odpočinout si od školy, rodičů a Facebooku. Trochu se projít na čerstvém povětří a nabrat síly na další půlrok než pojedeme na LT Střelnice 2018.

Program:

V pátek  se ubytujeme na turistické základně DDM v Dolním Radíkově (základna je vybavená špičkovou kuchyní, pokoji s postelemi, sociálním zařízením, velkou jídelnou a v celé budově je zatopeno. K dispozici máme i sušárnu na mokré oblečení). Po vybalení si dáme malou večeři, koukneme se na táborové video a na nějaké fotografie z LT Střelnice, které nejsou na internetu, popovídáme, zahrajeme na kytaru a půjdeme spát.

V sobotu, pokud nám to počasí alespoň trochu dovolí, tak tentokrát URČITĚ vyrazíme na hrad Landštejn (cca 8km). Po cestě si opečeme buřty (cca na 4 kilometru). Pak budeme pokračovat v klidném tempu procházkou Českou Kanadou, až dorazíme na hrad, kde by měla být zajištěna unikátní zimní prohlídka, pouze pro nás (tedy pokud se nic nestane, ale je to tak domluvené, takže zimní prohlídka bude stát za to). Zajdeme na teplou polévku do místní restaurace a budeme se vracet zpět na základnu do Dolního Radíkova, kde nás bude čekat teplá večeře. Celkem bychom měli ujít cca 16km. Opravdu nepodceňte dobrou obuv a oblečení. Během večera si zahrajeme klasické hry, podíváme si a domluvíme se na programu pro LT Střelnice 2018. 

V neděli  po sobě uklidíme a pojede se domů.

Co si vzít sebou?

Všichni si vezmou spacáky, přezůvky do budovy (pantofle, bačkory atd.), hygienické potřeby, ručník, teplé oblečení (např. košile, šusťákové kalhoty, svetr, bunda, 2xponožky), pláštěnku, dobrou obuv !!! (každý rok pravidelně ve vyšších polohách již leží sníh), batůžek na svačinu, šátek nebo čepici, rukavice. 

Pokud by napadlo hodně sněhu (i to se již stalo), tak si vezměte saňe, boby, igeliťáky a sněžný psy :)) To, ale dáme včas vědět, zda bude sněhu dostatek.

Dále si sebou vezměte  340 Kč  za dopravu, ubytování a stravu, která je zajištěna na celou dobu pobytu.

Dejte nám vědět co nejdříve, zda s námi pojedete. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na 605182228. 

Takže se budeme těšit
tým Uduorp ITorp

Přihlášku i propozice pro zimní sraz v Dolním Radíkově si můžete i stáhnout a vytisknout. Vyplněnou přihlášku nám odevzdáte při odjezdu. Přihláška zimní sraz